MENU

Kontakt z handlowcem

Zadzwoń lub napisz do nas!
tel: 63 211 18 18, kom: 605 910 555
biuro@andpolkonin.pl

Expresowe zamówienie

Stopnie i kraty Wema

Prezentujemy Państwu dwa rodzaje krat Wema, są to kraty wciskane oraz zgrzewne. Zarówno kraty wciskane jak i kraty zgrzewne są produkowane jako antypoślizgowe tzw. serrated, z zastosowaniem nacinanych płaskowników. Nasza oferta obejmuje sprzedaż krat Wema w formatach standardowych, istnieje również możliwość zamówienia krat Wema pod wymiar, zgodnie z podaną specyfikacją klienta.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wyrobów specjalnych, do jakich zaliczają się kraty o kształtach nieregularnych (np. trójkąty, koła), kraty ciężkie przenoszące duże obciążenia oraz kraty kartonowe.

W ofercie znajdziecie Państwo stopnie schodowe oraz kraty Wema w poszczególnych wariatach:

- kraty Wema czarne,

- kraty Wema ocynkowane ogniowo,

- kraty Wema ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej.

Przepisy i normy związane z konstrukcją krat są jednolite z normą DIN 24537 i 24531. Wszystkie produkty są chronione przeciwko korozji, za pomocą ogniowego cynkowania w/g EN ISO 1461. Dysponujemy również pomiarami wytrzymałościowymi, ktre yostaz wykonane przez Politechnikę Wrocławską.

Kraty podestowe charakteryzują się:

- dużą wytrzymałością,

- umiejętnością przenoszenia znacznych ciężarów przy niedużym tonażu własnym,

- udogodnieniami podczas montażu,

- innymi czynnikami o znaczeniu użytecznym i prezencyjnym

Dzięki temu, że produkowane przez nas kraty posiadają wysoką jakość wykonania oraz indywidualny design, stanowią wyjątkowy komponent ozdobny w budownictwie, wykorzystywany także podczas budowania dekoracji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, elewacji domów i innych budynków czy podwieszanych sufitów. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kraty Wema wyprodukowane za pomocą dwóch technologii: zgrzewania i prasowania. Zastosowanie najnowszych pod względem technologicznym linii produkcyjnych powoduje, że współczynniki techniczne naszych wyrobów znajdują się na wyjątkowo wysokim pułapie. Obydwie technologie zastosowane podczas produkcji są zgodne z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

 

Produkcja krat Wema to nie tylko wysoka jakość technologiczna, ale również najwyższej klasy materiały z atestem, które dostarczane są przez znane marki z przemysłu stalowego. Kraty Wema posiadają niniejsze certyfikaty, uznania oraz wyróżnienia: ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, OHSAS/PN-N 18001, AQAP 2110:2003, Atest Higieniczny, Aprobaty Techniczne IBDM i ITB, Świadectwo Polskiego Rejestru Statków, Medal Europejski, Certyfikaty Spawalnicze, PN-EN ISO 3834, Certyfikat Producenta Konstrukcji Stalowych, Świadectwa Kwalifikacyjne.

Firma posiada również oddzielny wydział konstrukcyjno-technologiczny zajmujący się indywidualnymi projektami. Produkujemy kraty specjalne, w oparciu o wszelkiego rodzaju wymagania i preferencje ustalone z Klientem. Trudnimy się szeroko pojętym doradztwem technicznym z zakresu wyboru odpowiednich krat, oceniając przede wszystkim zastosowanie oraz wszystkie koszty.

Tworzymy projekty rozlokowania krat oraz plany techniczne schodów spiralnych, zabiegowych oraz pomostów.

Zajmujemy się produkcją krat o odmiennych rozwiązaniach architektonicznych, na podstawie właściwej dokumentacji konstrukcyjnej dostarczonej przez projektanta.

Prezentujemy przykładowe zastosowanie krat Wema, jakie posiadamy w stałej dystrybucji:

- pokrycia pomostów komunikacyjnych,

- pokrycia ciągów komunikacyjnych na mostach i kładkach,

- pokrycia kanałów i zabezpieczenie włazów,

- pokrycia lekkich stropów podwieszanych,

- dojścia do suwnic i torów podsufitowych,

- segmenty ogrodzeniowe i ażurowe ściany działowe,

- ciągi schodowe zewnętrzne i wewnętrzne,

- elementy elewacji wewnętrznej i zewnętrznej,

- oraz wiele odmiennych zastosowań.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najwyższej jakości, z możliwie krótkim terminem dostawy (dowóz towarów odbywa się na terytorium całej Europy) oraz atrakcyjnie dostosowaną ceną.

Kraty oraz stopnie Wema znajdujące się na stanie magazynu i posiadające standardowe rozmiary dostarczamy do klienta w terminie do 24 godzin od złożenia zlecenia. Kraty i stopnie pod wymiar wykonujemy i wysyłamy do 7 dni od chwili zatwierdzenia zamówienia. Wychodząc naprzeciw Klientom, przy dużych zamówieniach oferujemy możliwość negocjacji cen.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie możecie Państwo zamówić pod wskazany wymiar według indywidualnego zapotrzebowania każdego Klienta.

Kontakt z handlowcem

Zadzwoń lub napisz do nas!
tel: 63 211 18 18, kom: 605 910 555
biuro@andpolkonin.pl

Expresowe zamówienie

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij